O nás

„Kamerovanie“ atď.

Spoločnosť RM media je spoločnosťou špecializujúcou sa na komplexné služby v oblasti zhotovovania foto/video záznamov pre organizácie, súkromné osoby a spoločnosti.
Predmetom nášho pôsobenia je zhotovovanie bežných foto/video služieb – od natáčania rodinných osláv, cez stužkové slávnosti, až po také významné dni ako sú sväté prijímanie či svadby. Snažíme sa zachytávať tieto okamihy čo najdokonalejším spôsobom využívajúc neštandardné prostredie s primeraným grafickým spracovaním.

Kreatívna práca a individuálny prístup, ktorý sa snažíme ponúknuť každému klientovi sa stali našim krédom. Sme si vedomí, že vybrať si fotografa/kameramana, ktorý dokonale ovláda svoju profesiu, pracuje s profesionálnou technikou, pozná tradície a bude schopný reagovať za každej situácie, aby neprišiel o žiadny dôležitý moment z Vášho dlho pripravovaného dňa „D“ je veľmi dôležité.

Našim cieľom je, aby každý náš zákazník cítil, že u nás je jeho spokojnosť na prvom mieste. Preto Vám vždy radi poradíme ako si tento výnimočný deň zorganizovať tak, aby sme mali dostatok času aj na exteriérové fotografovanie portrétových fotografií a natáčanie videa, aby si všetci aktéri mohli svoj deň skutočne užívať.

Nebránime sa ani netradičným nápadom či výroby videoklipu podľa Vášho scenára.

V prípade, že sa rozhodnete pre našu firmu, budete mať k dispozícii ľudí, pre ktorých je práca vášňou a spokojnosť zákazníka na prvom mieste.